Home Polski English Deutsh
Referencje

REFERENCJE

Za cel stawiamy sobie uzyskanie statusu pierwszej firmy, z jaką skontaktują się Państwo w razie wystąpienia problemu lub zapotrzebowania na usługi doradcze i atestacyjne.

Świadczymy usługi na rzecz wielu międzynarodowych korporacji i doradzamy naszym klientom we wszystkich aspektach prowadzonej przez nich działalności. Wszystkie nasze usługi świadczymy w oparciu o cel, jakim jest maksymalizacja wartości dodanej, ze świadczonych na rzecz naszych klientów usług. Poszczególni klienci są traktowani indywidualnie. Nasze prace dostosowujemy do oczekiwań naszych klientów, zapewniając tym samym spełnienie Państwa wymogów.

Naszym celem jest nie tylko zaspokajanie potrzeb naszych klientów w sposób jak najbardziej efektywny i korzystny, ale także wspieranie Państwa w rozwoju i osiągnięciu sukcesów.

Doświadczenie DGA Audyt Sp. z o.o. obejmuje również audyt projektów współfinansowanych przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego (SPO RZL, ZPORR, PIW EQUAL), Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (ZPORR, IW INTERREG, PHARE, SPOWK) oraz współfinansowanych przez Komisję Europejską w ramach 5 i 6 Programu Ramowego.