Home Polski English Deutsh
O nas

O NAS

Jesteśmy podmiotem uprawnionym do badania sprawozdań finansowych, wpisanym na listę Krajowej Rady Biegłych Rewidentów (nr 380). Działamy na rynku od 1991 roku wspierając swoją wiedzą i doświadczeniem podmioty reprezentujące niemal wszystkie branże.

Wchodzimy w skład grupy kapitałowej DGA S.A., jedynej polskiej spółki doradczej notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, tworzącej zespół specjalistów składający się z biegłych rewidentów, księgowych, doradców podatkowych, audytorów wewnętrznych, prawników, konsultantów ekonomicznych z zakresu zarządzania, finansów oraz kontroli jakości.

Aby spełnić wymagania naszych klientów, pracujemy według własnych rygorystycznych standardów, które zakładają wnikliwe rozpoznanie oczekiwań, sprawne reagowanie na zmieniającą się sytuację, szkolenia pracowników, terminowość zleconych usług, jakość i poufność.

Wszystkie nasze usługi świadczymy w oparciu o cel jakim jest maksymalizacja wartości dodanej, ze świadczonych na rzecz naszych klientów usług. Poszczególni klienci są traktowani indywidualnie. Nasze prace dostosowujemy do oczekiwań naszych klientów, zapewniając tym samym spełnienie Państwa wymogów.

MISJA

Za cel stawiamy sobie uzyskanie statusu pierwszej firmy, z jaką skontaktują się Państwo w razie wystąpienia problemu lub zapotrzebowania na usługi doradcze i atestacyjne.